KONST / Litografier / Färglitografi 17144068
nr 1714 4068
Anders Emgård
(f. 1938), Sverige
”Strandkant”. Signerad, numrerad 23/299. Färglitografi, bildmått: 40x58 cm. Yttermått inklusive ram: 45x62 cm. Oramat löst blad
Anders Emgård, svensk bildkonstnär född 1938.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 juli 2025
kl 18:13:43
25/7 11:04:13